12. 9. – Jazykové přípravné kurzy pro žáky na adrese http://www.medou.cz/

12. 9.Omlouvání žáků po telefonu na číslo 731 506 038

  • uvést jméno, třídu a důvod absence

Exkurze Německo - 7.A

před třemi měsíci

img-2174-kopirovat-nahled img-2176-kopirovat-nahled img-2177-kopirovat-nahled img-2186-kopirovat-nahled 

 

 

 

 

Naše třída vyrazila na exkurzi do Německa. Po oficiálním přivítání v městečku Annaberg jsme odjeli do školy Trebra v Marienbergu, kde jsme plnili seznamovací aktivity s německými žáky. Po obědě jsme se šli podívat na první firmu. Zde jsme viděli cyklus recyklace použitého papíru(Schonfelder Papierfabrik). Ubytovaní jsme byli v penzionu v obci Geyer na samotě u lesa.


Všechny fotky

Pokračování tohoto článku »»»

3.B v lesoparku

před třemi měsíci

Lachtani maj rádi malé rybičky,
když jim jednu hodíš, postaví se na špičky.
Zamává ti ploutví, pořád by si hrál,
taváří se však důležitě jako král. :-D

VÝTVARNÁ ZaHRAdní paleta

před třemi měsíci

V úterý 19.6. proběhla v příjemné přátelské atmosféře vernisáž výstavy žákovských prací VÝTVARNÁ ZaHRAdní paleta. Po celé léto si můžete u vynikající kávy nebo domácí zmrzliny prohlédnout v Café Atrium v budově knihovny vybrané obrázky našich umělců. Nezapomeňte svou návštěvu zaznamenat do návštěvní knihy.
Za skvělé hudební vystoupení na dnešním slavnostním zahájení moc děkuju Janě W., Lilianě & Pavlovi S. a Alici & Petrovi B. Byli jste báječní Hudba <3.

Výlet do Libochovic strojem času

před třemi měsíci

dsc-0734-kopirovat-nahled dsc-0735-kopirovat-nahled dsc-0736-kopirovat-nahled dsc-0737-kopirovat-nahled

 

 

 

 

Že česká historie je plná osobností, událostí a míst snad ví každý člověk, který žije v České republice. I naši žáci, kteří se vydali na zámek Libochovice, pochopili, že máme být právem hrdí na naši historii, Na zámku je čekaly známé osobnosti, jako například Jan Hus, Božena Němcová, kat Mydlář, Marie Terezie a ti všichni o sobě něco povyprávěli a ukázali, proč by na ně neměl nikdo zapomenout. V zahradách zámku si pak děti vyzkoušely, jaké to by to bylo být středověkým rytířem nebo princeznou. No a kdo si chtěl projít středověk tak nějak osobněji, mohl využít připravenou simulaci středověku prostřednictvím hry Kingdom Come – deliverance. Boží Cool

Všechny fotky

Den dětí 2. stupeň 2018

před třemi měsíci

p4270079-kopirovat-nahled p4270080-kopirovat-nahled p4270082-kopirovat-nahled p4270085-kopirovat-nahled

 

 

 

 

 

 Všechny fotky

Den dětí 2018 - cestování časem

před třemi měsíci

Výlet za osmičkovým datem

před třemi měsíci

crhova1-nahled crhova2-nahled V první červnový den se 6.A zachtělo trochu turistiky a zdolala další vrchol, tentokrát nedaleko své školy, výstupem na Partyzán. Odtud si to po krátkém odpočinku namířila na Kočičák, kde už ji očekával zdejší průvodce se svým ne nezajímavým vyprávěním především o těžkých chvílích našeho národa v roce 1938. Po vlastnoručním opečení buřtů se protáhla ještě na prolézačkách konkurenčního školního hřiště na Březenecké a s většími vědomostmi o další „osmičce“ se vrátila domů. 

Pozvánka na výstavu

před čtyřmi měsíci

pozvanka-na-vystavu