Carodějnické soutěžení

před měsícem

Čarodějnice v jídelně

před měsícem

carodejnicejidelna-nahled Čarodějnice mají dnes fofr, startují své stroje a letí na srazy, kde budou divoce řádit. Ale přesto nám ty naše uvařily skvělý oběd! Díky ;)

 

 

 

 

Technodays 2018

před měsícem

20180427-115603-kopirovat-nahled 20180427-120022-kopirovat-nahled 20180427-120038-kopirovat-nahled 20180427-120150-kopirovat-nahled

 

 

 

 

Osmáci dnes vyrazili na Technodays. Prostřednictvím různorodých prezentací škol a firem se seznámili s nabídkou technických oborů a řemesel, získali lepší představu o moderních povoláních i o možnostech brigád a stáží. Dost možná dnešek ovlivní jejich rozhodování při volbě budoucího studijního oboru.

Všechny fotky

Preventivní vlak 2018

před měsícem

Malá reportáž z návštěvy Preventivního vlaku: tématem byla tentokrát bezpečnost na železnici. Žáci zhlédli film, pak proběhla beseda s panem vyšetřovatelem (ukazoval jim i reálné fotky z nehod) a pak hasiči předvedli vybavení, techniku a první pomoc- srdeční masáž. Tu si na figuríně mohli žáci vyzkoušet. Život bohužel přináší i nepříjemné situace, a proto je důležité o riziku vědět a být připraven případně poskytnout pomoc.

Exkurze SŠTGA Chomutov

před měsícem

V úterý se kluci z osmého ročníku byli podívat na SŠTGA v Chomutově. Zde se mj. připravují budoucí automechanici. Naši žáci si mohli vyzkoušet měnění kola, montáž a demontáž brzdových destiček a výměnu žárovky. Někteří se tak možná rozhodli, kam se příští rok budou hlásit ke studiu.

ŠvP 6.A

před měsícem

svp6a-kopirovat Začátkem týdne se 6.A vrátila z ŠvP, kam jela za poznáním Lužických hor… Vystoupali po svých na několik vrcholů – Klíč, Křížovou horu, Jedlovou, ve sklárně a dolech zakusili živobytí místních obyvatel dřívějších časů i dneška, prošli si městečka Nový Bor a Jiřetín pod Jedlovou a v samotném Svoru, který byl po celý týden jejich útočištěm, putovali po místní stezce za zdejší raritou lilií zlatohlavou. Mimo to se stačili na místních loukách utkat ve spoustě her, takže to opravdu uteklo jako voda.

Okresní finále v odbíjené chlapců 8. - 9.tříd

před měsícem

1volejbal-nahled 2volejbal-nahled 3volejbal-nahled 11.4.2018 se uskutečnilo okresní finále v odbíjené chlapců 8. – 9.tříd, kde jsme obsadili krásné druhé místo.. Školu reprezentovali : Matoušek D., Šebek J., Folwarczny D., Kostelej J., Besser S., Hladík M., Kořínek J. a Sichrovský M.

Jarní soutěžení 2018

před dvěma měsíci