Zájmové kroužky 2019 - 2020

 

Zájmová činnost pro školní rok 2019 – 2020
název kroužku ch/d třída den čas vedoucí
florbal chlapci 6. – 9.tř. pondělí 7.10 – 7.55 Mgr. Hnilička
kopaná chlapci 2. – 3.tř. pondělí 14.00 – 15.00 Mgr. Souhradová
kopaná chlapci 4. – 5.tř. pondělí 15.00 – 16.00 Mgr. Souhradová
aerobic dívky 1.stupeň pondělí 14.00 – 15.00 Mgr.Reinerová
míčové hry chl./dívky 2. – 3.tř. pondělí 15.00 – 16.00 p.Kusbachová
stolní tenis chl./dívky 4. – 7.tř. úterý 15.00 – 16.00 p.Kusbachová
florbal chl./dívky 3. – 5.tř. čtvrtek 7.05 – 7.55 Mgr. Bauerová
míčové hry chl./dívky 6. – 9.tř. pátek 7.15 – 8.00 Mgr. Kučerová
přírodovědný klub chl./dívky 2.stupeň pondělí 7.15 – 8.00 p.Žižková
příprava z ČJ chl./dívky 9.A pondělí 7.15 – 8.00 Mgr.Čechová
doučování chl./dívky 5.C pondělí 13,00 – 13,45 Mgr.Reinerová
hra na kytaru chl./dívky 1.stupeň pondělí 13,00 – 13.45 Mgr.Veselá
hravá matematika chl./dívky 2.třídy pondělí 13,00 – 13.45 Mgr.Červenková
internet-kavárna chl./dívky 2. – 5.tř. pondělí 13.30 – 15.00 Mgr. Havlíková
tvořivá dílna chl./dívky 2. – 5.tř. pondělí 13,45 – 16,00 p.Krýsmanová
matematické úlohy chl./dívky 8.,9.A pondělí 14,15 – 15,00 Mgr.Wohlgemuthová
ilustrace a základy animace chl./dívky 5. – 9.tř. pondělí 14.15 – 15.45 Mgr.Moravcová Raušová
práce s iPady chl./dívky 3. – 9.třídy pondělí 15,00 – 16,00 Mgr.Charvátová, Václavíčková
výtvarný kroužek chl./dívky 1. – 9.třídy pondělí 15,00 – 16,00 p.Kozlíková
příprava z matematiky chl./dívky 9.A úterý 7.15 – 8.00 Mgr.Wohlgemuthová
příprava z ČJ chl./dívky 9.BC úterý 7.15 – 8.00 Mgr.Čechová
příprava z matematiky chl./dívky 9.BC pátek 7.15 – 8.00 Bc.Podskalan
procvičování učiva chl./dívky 5.třídy úterý 7.15 – 8.00 Mgr.Mašková
doučování chl./dívky 4.D úterý 7.15 – 8.00 p.Klimešová
doučování chl./dívky 4.D úterý 7.15 – 8.00 sl.Pánková
doučování chl./dívky 3.B úterý 7.15 – 8.00 Mgr.Pištěková
doučování chl./dívky 2.třídy úterý 7.20 – 8.05 Mgr.Bauerová
doučování chl./dívky 5.C úterý 7,20 – 8,05 Mgr.Reinerová
doučování chl./dívky 2.B úterý 7,20 – 8,05 Bc.Svobodová
správné povídání chl./dívky 1.B úterý 12,05 – 12,50 Mgr.Pavlíková
doučování chl./dívky 3.třídy úterý 13,00 – 13,45 PhDr.Handrychová
komunikační dovednosti v AJ chl./dívky 9.třídy úterý 13,50 – 14,35 Mgr.Hofreiterová
hrajeme si s písmenky chl./dívky PT + 1.tř. úterý 12,00 – 12,45 p.Kundratová
doučování chl./dívky 5.C úterý dle domluvy Mgr.Reinerová
doučování chl./dívky 2.třídy středa 12.05 – 12.50 Mgr.Bauerová
doučování chl./dívky 1.A středa 12,00 – 12,45 Mgr. Havlíková
doučování chl./dívky 1.C středa 12,00 – 12,45 Mgr. Stupková
doučování chl./dívky 5.C středa 13,00 – 13,45 p.Krýsmanová
doučování chl./dívky 4.B středa 13,00 – 13,45 p.Tučková
doučování chl./dívky 3.A středa 13.00 – 13.45 Mgr.Drahozalová
cukrařiny, kuchařiny chl./dívky 3. – 9.třídy středa 15,00 – 17,00 Mgr.Charvátová, Václavíčková
výtvarný kroužek chl./dívky 1. – 9.třídy středa 15,00 – 16,00 p.Kozlíková
šikovné ručičky chl./dívky 2. – 3.třídy středa 15,00 – 16,00 p.Lízlová
doučování chl./dívky 5.C středa dle domluvy Mgr.Reinerová
doučování chl./dívky 3.B čtvrtek 7.15 – 8.00 Mgr.Pištěková
procvičování učiva chl./dívky 5.třídy čtvrtek 7.15 – 8.00 Mgr.Mašková
doučování chl./dívky 4.D čtvrtek 7.15 – 8.00 sl.Pánková
doučování chl./dívky 2.B čtvrtek 7,20 – 8,05 Bc.Svobodová
hrajeme si s písmenky chl./dívky PT + 1.tř. čtvrtek 12,00 – 12,45 p.Kundratová
doučování v AJ chl./dívky 1. – 9.třídy čtvrtek dle domluvy DiS.Rutová
doučování chl./dívky 3.A pátek 12.50 – 13.40 Mgr.Drahozalová
šikovné ručičky středa 15,00 – 16,00 p.Lízlová