Volby do školské rady 2021

před čtyřmi měsíci

Volby do školské rady 2021

 

Kandidátní listina – školská rada 2021

Naše obrázky zdobí podchod

před čtyřmi měsíci

mmr1-nahled mmr2-nahled Podchod pod kruhovým objezdem v centru města budou nově zdobit výtvarné práce žáků chomutovských základních škol. Jeden z panelů patří celé léto Zahradní a jsme na něj právem pyšní. Děkujeme Magistrátu města za možnost pochlubit se, jak šikovné máme žáky.

 

Informace k dotazníku pro rodiče.

před pěti měsíci

Vážení rodiče,

od třídních učitelů jste obdrželi odkaz na dotazník, který se týká hodnocení distanční výuky. 

Jedná se o následující odkazy:

Pokud jste dotazník již vyplnili, děkujeme Vám. Pokud se k vyplnění teprve chystáte, učiňte tak do pátku 4. června (12.00 hod.). Po tomto termínu budou dotazníky vyhodnoceny. 

Žáci zapsaní pro školní rok 2021/2022

před pěti měsíci

Seznam přijatých žáků 2021/2022

Seznam žáků je rovněž vyvěšen u hl. vchodu do školy.

 

VV v Ruské ulici

před pěti měsíci

 

 

 

 

 

 

 

 

Celý týden zdobí Ruskou ulici v Chomutově (pod náměstím 1. máje) výtvarné práce našich žáků. A moc centru našeho města sluší! Děkujeme Chomutovské knihovně, p.o. za poskytnutí výstavních panelů a možnost pochlubit se.

Všechny obrázky

Návrat do školy 4.C

před pěti měsíci

obr1 Tak už se pomalu blíží den D a žáci 4. C  se opět budou moct vrátit do školy mezi své kamrády. Aby se ale mohli vrátit, museli  prokázat, že se opravdu po celou dobu distanční výuky vzorně učili a dávali pozor. Paní učitelka pro ně vytvořila hru s názvem Návrat do školy, kde museli ve 12 úkolech prokázat své znalosti z matematiky, českého jazyka, vlastivědy a přírodovědy. Celá třída vše bez problémů zvládla a na konci hry získal každý žák certifikát, že učivo čtvrté třídy ovládá s přehledem.

„Celé třídě gratuluji k získání certifikátu. Také bych všem chtěla moc poděkovat, jak perfektně už více než rok zvládají online výuku, zodpovědně se každý den všichni připojují a plní zadané úkoly. Jste úžasňáci a já jsem ráda, že mohu učit takové děti, jako jste vy. Poděkování patří samozřejmě i skvělým rodičům za jejich spolupráci. “ Třídní učitelka Monika

Hru si můžete vyzkoušet na tomto odkazu: https://docs.google.com/…GzqixYiY/pub?…
 

Informace k provozu školy od 12. dubna

před šesti měsíci

Vážení rodiče, milé děti, 

máme pro vás důležité informace o provozu školy od pondělí 12. dubna 2021. Vězte prosím, že níže uvedené podmínky jsou nastaveny MŠMT a Ministerstvem zdravotnictví, nejedná se tedy o nařízení školy. Naším přáním je i nadále co nejlépe vzdělávat a vychovávat naše žáky a doufáme, že vy nám v tom pomůžete. Děkujeme.

V týdnu 12. – 16. dubna  půjdou do školy: přípravná třída  a 1.A, 1. B, 1. C, 2.B, 2.C,  3. A, 4. C, 5. D další třídy budou na distanční výuce (on-line).

V týdnu 19. – 23. dubna půjdou do školy třídy: 2.A, 3. B, 3. C, 3. D, 4. A, 4. B, 4, D, 5. A, 5. B, 5. C další třídy budou na distanční výuce (on-line).

Žáci 2. stupně zůstávají zatím na distanční výuce.

Žáci vstupují do školy dle níže uvedeného rozpisu:

1. třídy a přípravná třída  – 7.50 hod.

2. třídy a 3., třídy  – 7.55 hod.

4. a 5. třídy – 8.00 hod.

Žáci čekají na svou třídní učitelku před školou. Prosíme všechny žáky o dochvilnost a dodržování epidemických pravidel (zejména v pondělí, kdy se budou seznamovat s novými pravidly).

V následujících týdnech pak bude stejné střídání (až do vydání nových pokynů).

Vstup do školy pro děti je podmíněn testováním, které bude probíhat 2× týdně – v pondělí a ve čtvrtek neinvazivními antigenními samotesty Lepu medical. Testy si provádějí žáci sami (u žáků přípravné třídy a 1. – 3. ročníku může být přítomen zákonný zástupce nebo jím pověřená osoba).

Pokud žák testy neabsolvuje, nebude mu umožněn vstup do školy. Jeho absence je omluvená, ovšem v daném týdnu nemá nárok na on-line výuku, pracuje doma podle pokynů učitelky. Testovat se nemusejí žáci:

  • s potvrzením o negativním testu ne starším 48 hodin
  • s potvrzením o prodělání nemoci COVID v uplynulých 90 dnech (po uplynutí 90 dní vzniká povinnost testování)
  • s potvrzením o ukončeném očkování proti COVID před více jak 14 dny

Pokračování tohoto článku »»»

Pro budoucí prvňáčky

před šesti měsíci

Klikni, projdi s Květíkem celou školu a splň všechny úkoly