Šest 🤣 statečných z přípravky spolu s ostřílenými „mazáky“ si užily přespávačku ve škole.
Nejprve několik chvil na čerstvém vzduchu 🌞 na hřišti. Následovaly hry a soutěže. Zaslouženou odměnou pro všechny byla pizza 🍕. Na dobrou noc pohádka a spánek bez zvonění školního zvonku 😂.
Všichni to statečně zvládli 🥳, společně jsme si to moc užili.









Napsat komentář