21. 10.Ukončení karantény:

Přípravná třída – 21. 10. (do školy půjdou 22. 10.)

1. A - 22. 10. (do školy půjdou 25. 10.)

4. C – 22. 10. (do školy půjdou 25. 10.)

Děkujeme

před čtyřmi měsíci

Tušili jsme, že umíte pomáhat a že jste dobří lidé v tom nejlepším slova smyslu. Ale že nás výsledek naší společné sbírky VAŠE KVĚTINY PRO MORAVU doslova posadí na pozadí, to jsme nečekali! A stalo se! V naší superrychloakci se (s darem od sexty GSOŠ Klášterec nad Ohří) sešla OHROMUJÍCÍ ČÁSTKA 50.455 Kč! Krása! Děkujeme za ZŠ a MŠ Mikulčice, ale hlavně za sebe. Podařila se krásná věc a je sice neplánovanou, ale asi tou nejlepší možnou tečkou za tímto po všech stránkách náročným školním rokem. Přejeme všem pohodové prázdniny a v září se budeme těšit na shledanou.

Květiny pro Moravu

před čtyřmi měsíci

received-947793739288628-nahled Vážení rodiče, oblasti zasažené tornádem teď potřebují každou pomoc. S blížícím se dnem rozdávání vysvědčení bychom Vám rádi navrhli, abyste místo zakoupení květiny pro nás využili možnosti zamýšlenou částku věnovat do školní sbírky pro konkrétní obec zasaženou tornádem. V úterý během dne a ve středu ráno bude ve vestibulu školy připravena zaplombovaná transparentní sbírková kasa a dárci obdrží symbolické květinové kupóny, které mohou místo květiny předat svým učitelům.
Předem moc děkujeme, vážíme si toho, že nám pomůžete pomáhat.
Vaši učitelé

Videoklip "Nenačítá"

před čtyřmi měsíci

 N E N A Č Í T Á !!

Taky vám vyskočila husí kůže? Tak to asi máte zkušenost s online výukou :D. Žáci 4.C s paní učitelkou Charvátovou se s noční můrou všech ‚onlajnů‘ poprali po svém! Světlo světa spatřil nový hudební klip a vy ho právě můžete zhlédnout ve světové premiéře. Za sedmi minutami super hudby a hereckých výkonů se skrývají dva měsíce práce, která všechny moc bavila. A na výsledku je to vidět. Vydržte až do konce ;). Finální video vzniklo v Televizním studiu ZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského. Děkujeme celému realizačnímu týmu, zejména p. E. Zahálkovi a D. Švorcovi.

 

Pozvánka pro rodiče prvňáčků

před pěti měsíci

pozvanka

Volby do školské rady 2021

před pěti měsíci

Volby do školské rady 2021

 

Kandidátní listina – školská rada 2021

Naše obrázky zdobí podchod

před pěti měsíci

mmr1-nahled mmr2-nahled Podchod pod kruhovým objezdem v centru města budou nově zdobit výtvarné práce žáků chomutovských základních škol. Jeden z panelů patří celé léto Zahradní a jsme na něj právem pyšní. Děkujeme Magistrátu města za možnost pochlubit se, jak šikovné máme žáky.

 

Informace k dotazníku pro rodiče.

před šesti měsíci

Vážení rodiče,

od třídních učitelů jste obdrželi odkaz na dotazník, který se týká hodnocení distanční výuky. 

Jedná se o následující odkazy:

Pokud jste dotazník již vyplnili, děkujeme Vám. Pokud se k vyplnění teprve chystáte, učiňte tak do pátku 4. června (12.00 hod.). Po tomto termínu budou dotazníky vyhodnoceny. 

Žáci zapsaní pro školní rok 2021/2022

před šesti měsíci

Seznam přijatých žáků 2021/2022

Seznam žáků je rovněž vyvěšen u hl. vchodu do školy.